Acıbadem Kaç Kalori ve Kilo yapar mı?

Nekackalori.com sitemizde yayınlanmış olan Acıbadem kilo yapar mı, kaç kalori ve besin değeri hakkındaki yazıyı okumaktasınız.

Eşsiz lezzet Acıbadem kilo aldırırmı? Bütün yiyecek gruplarında aynı sorun devam etmektedir. Ölçüsüzce tüketilen besin maddelerinden elde edilen enerjiyi harcayamadığımız zaman vücudumuza yağ kütleleri oluşacaktır 100 gram acı badem 425 kalori düzeyinde olduğuna göre aşarı tüketimde besin değeri göz önüne alındığında, kilo sorunu kaçınılmaz olacaktır. Porsiyonlar olarak değil tane şeklinde tüketmek gerekecektir. Kurabiye çeşitlerinin tamamında aynı tarzda davranmak gerekiyor.

1 tane küçük acı badem Kurabiyesi 53 kaloridir. Porsiyon oranı büyüdükçe beraberinde acıbadem kilo yaparmı, acı badem kaç kalori, besin değeri hakkında aşağıda detaylı şekilde liste yer almaktadır.  Kilo aldırırmı, şişmanlatırmı böylelikle daha detaylı bir şekilde anlamış olacağız.

Protein 3,36 g
Karbonhidrat 13,2 g
Şeker 9,06 g
Yağ 7,24 g
Doymuş Yağ 0,562 g
Tekli Doymamış Yağ 4,585 g
Çoklu Doymamış Yağ 1,747 g
Fiber 1,7 g
Sodyum 29 mg
Potasyum 108 mg

Acıbadem kaç kalori

Tatlı çeşitleri arasında beğenilenler arasında yer alan doğal bir kurabiye çeşididir. Misafirlerimize zevkle sunabileceğimiz, güzel sunumlar gerçekleşirebileceğimiz gibi çocuklarımıza güvenle yedirebiliriz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*