Etli ve Etsiz Çiğ köfte Kaç Kalori

Nekackalori.com sitemizde yayınlanmış olan Etli ve Etsiz Çiğ köfte kilo yapar mı, kaç kalori ve besin değeri hakkındaki yazıyı okumaktasınız.

1 kase etsiz çiğ köfte kaç kalori: 200 gramı tam olarak 420 kaloriye eşit olur.
1 kase etli çiğ köfte kaç kalori: 100 gramı tahminen 103 kaloriye denk gelmektedir.
Etsiz Çiğ köfte besin değerleri

200 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 68(g)
200 gramı ne kadar Protein içerir: 8(g)
200 gramı ne kadar Yağ içerir: 14(g)


Etli Çiğ köfte besin değerleri

200 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir: 5.4(g)
200 gramı ne kadar Protein içerir: 10.7(g)
200 gramı ne kadar Yağ içerir: 4.3(g)

Etsiz Etli Çiğ köfte Kilo yapar mı: Şekerli yiyeceklerle eş değerdir. Ancak fazla tüketildiğinde kilo yapmakta ve yağ oranını ciddi anlamda arttırmaktadır. Kullanıldığında hiçbir kilo alma gibi bir sorunla karşılaşmassınız tabi dikkatli yenildiğinde.

Etsiz Etli Çiğ köfte  Faydaları ve Zararları neler: Herkesin severek tükettiği bir besindir. faydası baharat ve acı içermesidir. Bilindiği gibi acı biber baharatları kilo vermeye oldukça yardımcı olmaktadır. Yapımında kullanılan tüm malzemeler insan vücuduna çok faydalıdır.
Faydalarının olduğu kadar zararları  da vardır. Yapımında et kullanılması zararlı olabilmekte. Nedeni ise içine atılan etin çiğ olmasıdır. Bunun önüne geçebilmek için uzun süre yoğun bir şekilde yoğurulması gerekir.

Etli ve Etsiz Çiğ Köfte Kaç Kalori-Besin Değeri

Etli ve Etsiz Çiğ Köfte Kaç Kalori-Besin Değeri

Günlük hayatta tükettiğiniz tüm besinleri nekackalori.com sitemizde arama yaparak kilo problemi yapar mı veya kalori miktarı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Şuan sitemizde yayınlanan Etli ve Etsiz Çiğ köfte kaç kalori makalemiz içeriğinde Etli ve Etsiz Çiğ köfte kilo yapar mı ve besin değeri hakkındaki yazıyı okumaktasınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

*